Menedżerowie, którzy odnoszą największe sukcesy wykorzystują najnowsze technologie, trendy i angażujące przywództwo do generowania ponadprzeciętej wartości. Zmienią modele funkcjonowania całych organizacji. To prawdziwi liderzy wpływu, którzy widzą i wiedzą więcej. Już są poszukiwani przez topowe firmy. Nie zostań w tyle. Działaj! Zdobądź know-how i praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci być pożądanym ekspertem. 

Wspierają Nas

Dlaczego warto

Uczymy praktycznie jak przeprowadzić transformację w organizacji w różnych działach/obszarach?

Prowadzący zajęcia to doświadczeni managerowie i praktycy biznesu. W ramach swoich specjalizacji prowadzili lub współprowadzili procesy transformacji w swoich organizacjach. Doświadczenie z różnych branż i sektorów zapewnia wyjście ze “swojej bańki” i możliwość zderzenia różnych perspektyw i doświadczeń.

Program został opracowany w sposób umożliwiający prowadzenia całościowej transformacji w organizacji. Bez podziału na wąskie wycinki jak np. prowadzenie projektów PM czy zarządzanie zmianą Change Management. 

praktycznych, interaktywnych zajęć dydaktycznych w ramach innowacyjnego i jedynego w Polsce programu studiów przygotowujących do roli Transformation Managera.

Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi jak np. Mural i metod dostosowanych do pracy zdalnej jak np. design thinking. Uczymy korzystania z narzędzi do prowadzenia transformacji (Design Thinking, gotowe narzędzia do zarządzania projektami i programami, roadmapy wdrożeniowe)

Nasi Wykładowcy

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradise

John Doe

WordPress Dev.

Elizabeth Sofia

WordPress Dev.

Jane Doe

WordPress Dev.

Sam Samia

WordPress Dev.

Do kogo skierowane są studia?

Frequently Asked Questions

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradise

Download Our App!

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.